Úspěchy školy a účasti v soutěžích

termín konání

název akce

 

účastník

třída

poznámka, pořadí

25.4.2024 Pohár rozhlasu - atletika   Kasala I., Ševčík F., Poláček M., Valenta P., Červinka S., Dobeš D., Šurýn M., Vojta L.    9. místo z 13.
23.4.2024 Malá kopaná - okrskové kolo   Poláček M., Valenta P., Dobeš D., Trčka M., Bajer L., Mokrý M., Valihrach T., Žaroský A., Buchlovský P., Kučera J., Huščava J.   4. místo
únor 2024 Výtvarná soutěž - Namaluj si venkov   žáci 2.A 2.A  
22. 2 2024 Pangea - mat. soutěž zájemci

T. Valihrach

A. Martinásek

A. Žaroský

7. B školní kolo
25. 3. 2024 Čeps Cup národní finále

Dvořáková Nikola

Žaroská Stela

Šefraná Andrea

Hrbáčová Sofie

Suková Karolína

Bednaříková Kristýna

Trávníčková Nikol

Horká Elen

Lojanová Julie

 

4., 5. třída 5. místo celonárodního finále
22. 3. 2024 Matematický klokan zájemci 35 žáků 6. - 9. školní kolo
5. března Olympijský víceboj 2. stupeň

jednotlivci: Karolína Kuchynska, Soňa Bělohoubková, Ondřej Tesařík, Tobiáš Valihrach, Adam Žaroský, Jan Vodička, Matyáš Moravčík, Jakub Kučera, , Michal Dvořák, Petr Buchlovský, Ondřej Zálešák

7. A, 7. B, 8. 9.  Tobiáš Valihrach - 1. místo, postup do krajského kola
5. března Olympijský víceboj 2. stupeň

družstvo: Šárka Poláčková, Viktorie Jochová, Ema Zegotová, Liliana Urbánková, Michal Poláček, Igor Kasala, Dominik Dobeš, Lukáš Vojta

7. B, 8., 9. 5. místo
21. února 2024 okresní kolo zeměpisné olympiády 2. stupeň

Buchlovský Petr

Žaroský Adam

Bůžek Jakub

6. třída

7. třída

9. třída 

8. místo 

úspěšný řešitel

účast

20. února 2024 okresní kolo olympiády v anglickém jazyce 8., 9. ročník Anna Valianová 8.  5. místo
20. února 2024 okresní kolo olympiády v anglickém jazyce 6., 7. ročník Eliška Křiklánová 6. 3. místo
15. ledna 2024 okresní kolo dějepisné olympiády kategorie I Honzírková Jana, Kellner Aleš 9. účast
12. ledna 2024 krajské kolo ve florbale kategorie II

Šefraná Andrea, Trávničková Nikol, Bednaříková Kristýna, Suková Karolína, Lojanová Julie, Dvořáková Nikol, Hrbáčová Sofie,    Horká Elen,  Kolaříková Eliška

4., 5. - výběr

1. místo,

postup do celonárodního finále

8. ledna 2024 okresní kolo soutěže ve finanční gramotnosti kategorie II Kasala Igor, Kopeček Filip, Poláček Michal 8., 9. účast online, 21 bodů
prosinec 2023 soutěž finanční gramotnosti kategorie II žáci 8., 9. ročníku 8., 9.

postup do dalšího kola:

Igor Kasala

Filip Kopeček

Michal Poláček

prosinec 2023 soutěž finanční gramotnosti kategorie I žáci 4. ročníku 4. A, 4. B

postup do dalšího kola:

Albert Poláček

Bruno Müller

Stela Zaroská

6. 12.,

11. 12. 

školní kolo olympiády v anglickém jazyce

II. stupeň - kategorie I

 

Michal Šalplachta

Aadam Žaroský, 

Eliška Křiklánová

 

Sofie Anna Chromá

7. 

7. 

6

 

6. 

 

 

1. místo, postup do okresního kola

6. 12.,

11. 12. 

školní kolo olympiády v anglickém jazyce II. stupeň - kategorie I

Anna Valianová

 

Jana Honzírková

8. 

 

9. 

1. místo, postup do okresního kola

 

7. 11. 

okrskové kolo -   florbal, kategorie III., děvčata

družstvo

Šefraná Andrea, Trávničková Nikol, Bednaříková Kristýna, Suková Karolína, Lojanová Julie, Urbánková Liliana, Hrbáčová Sofie, Kellnerová Soňa, Slováková Brigit, Vojtíšková Nela, Chromá Anna Sofie, Zegotová Ema, Laura Lejsková, Elen Horká

5., 6., 8. třída 1. místo
16. 11. 

okresní kolo       - florbal. kategorie III. děvčata

družstvo

Šefraná Andrea, Trávničková Nikol, Bednaříková Kristýna, Suková Karolína, Lojanová Julie, Urbánková Liliana, Hrbáčová Sofie, Kellnerová Soňa, Slováková Brigit, Vojtíšková Nela, Chromá Anna Sofie, Zegotová Ema, Laura Lejsková, Elen Horká

5., 6., 8. třída 1. místo
30. 10. 

okrskové kolo   - florbal, kategorie IV. chlapci

družstvo

Filip Ševčík, Michal Poláček, Igor Kasala, Matyáš Šurýn, Ondřej Šefraný, Kryštof Müller, Dominik Dobeš, Vojtěch Klimeš, Adam Žaroský

7., 8., 9. třída 1. místo
9. 11. 

okresní kolo      - florbal, kategorie IV. chlapci

družstvo

Filip Ševčík, Michal Poláček, Igor Kasala, Matyáš Šurýn, Ondřej Šefraný, Kryštof Müller, Dominik Dobeš, Vojtěch Klimeš, Adam Žaroský

7., 8., 9. třída 5. místo
14. 11.  okrskové kolo   - florbal, kategorie III. chlapci družstvo

Petr Buchlovský, Jakub Huščava, Jakub Kučera, Adam Žaroský, Tobiáš Valihrach, Marek Trčka, Ondřej Tesařík, Mikuláš Mokrý, Dominik Dobeš, Kryštof Müller

6., 7., 8. třída 2. místo
15. 11. 

okresní kolo      - florbal, kategorie III. chlapci

družstvo

Petr Buchlovský, Jakub Huščava, Jakub Kučera, Adam Žaroský, Tobiáš Valihrach, Marek Trčka, Ondřej Tesařík, Mikuláš Mokrý, Dominik Dobeš, Kryštof Müller

6., 7., 8. třída 2. místo
20.9. Přespolní běh  

Poláček Michal

Valihrach Tobiáš

9.

7.B

2.místo/ z 60.

2.místo/ z 60.

20.9. Přespolní běh Družstvo

kat. IV.

výběr 8. a 9.tř.

5. místo / z 12.
20.9. Přespolní běh Družstvo

kat. III.

výběr 6. a 7.tř. 7.místo / z 12.