Třídní schůzky online

Pátek, 20. Listopad 2020 - 0:00 - 23:55

Školní rok plný změn dospěl do svého 1. čtvrtletí. V běžném režimu obvykle touto dobou zveme zákonné zástupce do školy. V současné době jsme přistoupili k pořádání třídních schůzek on line. Zákonní zástupci mají v těchto dnech možnost spojit se s třídním učitelem svého dítěte na společné videokonferenci jednotlivých tříd. On line třídní schůzky se konají ve večerním čase tak, aby to vyhovovalo co největšímu počtu účastníků. Třídní učitelé nejprve zákonné zástupce vyzvali k účasti na schůzce a poté je přímo při setkání informují o distanční výuce, třídnických záležitostech a nejbližších plánech. Rodiče se mohou na výsledky práce svých dětí podívat do školy on line nebo kontaktovat konkrétní vyučující.