Štafetový pohár

Pondělí, 2. Květen 2022 - 0:00

Atletický klub Vnorovy hostil ve čtvrtek 28. 4. 2022 okresní kolo ve štafetovém poháru žáků 1. stupně. Okresního kola se zúčastnilo 7 škol. Závodilo se ve dvou kategoriích (1. – 3. ročník a 4. – 5. ročník) na vzdálenostech 8 x 100 metrů a 8 x 200 metrů. V každé kategorii nastoupilo 8 závodníků (4 děvčata a 4 chlapci). Celý den nás provázelo krásné jarní počasí, běhali jsme, jak jsme nejlépe uměli, ale na lepší než celkové páté místo to nestačilo. Přitom nás od stříbrných medailí a krásného poháru dělilo jen 6 vteřin, které jsme prohospodařili na předávkách. Vítězem okresního kola a postupujícím do krajského kola se stali závodníci ze ZŠ Červené domky Hodonín. Všem žákům naší školy, kteří se závodů zúčastnili a nezalekli se běhání, děkuji za reprezentaci školy.

Mgr., Ing. Tibor Zmrzlík