Příměstské tábory v době hlavních prázdnin

Úterý, 28. Červen 2022 - 0:00

Školní rok sice končí, ale přes prázdniny se škola zcela neuzavírá. V letošním roce jsme pro žáky naší školy připravili několik příměstských táborů.

V termínu od 11. do 15. července se sejdou přihlášení žáci 3. ročníku na táboře s názvem Cesta za poznáním.  Tábor bude fungovat od 7:30 do 15:30 od pondělí do středy, ve čtvrtek děti přijdou v obvyklém čase, ale zůstanou až do pátečních 11:30. Akce proběhne pod vedením Veroniky Šaňkové a Lucie Plaché.

V termínu od 25. do 29. července se sejdou přihlášení žáci I. stupně na táboře s názvem Z pohádky do pohádky. Tábor povede Darja Beláková a Šárka Beláková a bude v provozu v čase od 7:30 do 15:30.

Další příměstský tábor pro děti I. stupně proběhne v termínu od 1. do 5. srpna v čase od 8:00 do 16:00 s přespáním ve škole ze čtvrtka na pátek a pátečním odchodem ve 12:00. Tábor s názvem Za oponou povede Stanislava Sopouchová a Kateřina Selucká.

V termínu od 8. do 12. srpna se sejdou přihlášení žáci ze 2. ročníku na táboře Průzkumníků pod vedením Kristiny Hečové a Ivety Svobodové. Tábor bude fungovat v čase od 7:30 do 15:30 od pondělí do pátku.

V stejném termínu se na příměstském táboře sejdou i přihlášení žáci 4. třídy, jejich Tábor čar a kouzel bude v provozu od 7:30 do 15:30 pod vedením Alice Sobotkové a Lucie Plaché.

Na všechny děti se těší vedoucí táborů.

Mgr. Sylva Klimešová