Předání práce obcím

Středa, 27. Květen 2015 - 0:00 - 23:55

V úterý 26. 5. 2015 jsme se sešli v sále školy, abychom veřejnosti představili výsledek práce skupiny dívek, která se zapojila do programu Extra třídy se svým projektem Poznej nás hrou. Cílem naší snahy bylo vytvořit čtveřici informačních brožureka  čtyři sady pexeso o obcích Žarošice, Násedlovice a Uhřice a také o naší škole. Náš záměr se zdařil, práci jsme zvládli, pexesa i letáky jsme nechali vytisknout.  V úterý odpoledne jsme část své práce předali představitelům obcí Žarošice, Násedlovice a Uhřice. Za naši práci jsme sklidili potlesk, poděkování a uznání. Na odpolední akci jsme připravili i malé pohoštění a všichni zúčastnění měli možnost si pexeso na místě zahrát. Vítězka miniturnaje si odnesla kompletní sadu našich výrobků.

Akce plynula v přátelském duchu, všichni návštěvníci si pochvalovali připravené občerstvení, program i samotnou práci šikovných dívek. Škoda jen, že účast nebyla příliš vysoká. Snad ale poslední fakt neodradí holky od další nadstandardní práce, protože jak samy řekly, stálo to za to.

Podrobnosti o projetku naleznete na www.extratrida.cz.

Nic by nebylo možné realizovat bez finanční podpory Nadačního fondu Tesco (www.nadacnifondtesco.cz).