Návrhy školních dresů

Středa, 9. Listopad 2022 - 0:00

Žáci 8. ročníku si v rámci předmětu kolektivní projektování vybrali práci na návrhů školních dresů. Nejprve se rozdělili do menších skupin, ve kterých tvořili návrhy dresů přes webovou stránku. Všechny návrhy se poté dostaly na společný plakát, jehož kopie byly rozvěšeny do všech tříd naší školy. Každý žák měl tak možnost hlasovat o tom, který návrh se mu nejvíce líbí, svého favorita pak zapsal do seznamu žáků třídy pod svoje jméno. Po týdnu sesbírali žáci 8. ročníku plakáty i hlasovací soupisy, po sečtení výsledků bylo jasné, že vítězným návrhem se stal dres č. 1.  Tvůrcům nejlepšího návrhu gratulujeme. Celý projekt byl i s výsledkem odprezentován panu řediteli.

I když tento projekt zvolením nejlepšího návrhu končí, žáci z 8. třídy tajně doufají, že se v budoucnu možná stejný dres v naší škole bude pro reprezentaci školy používat.

Seveřani z 8. třídy, Mgr. Sylva Klimešová