Sportovní setkání škol

Čtvrtek, 8. Červen 2023 - 0:00 - 23:55

Tradiční sportovní setkání tří škol proběhlo ve dnech 5. 6. – 7. 6. 2023. Hostitelská úloha vyšla v letošním školním roce na naši školu. Po příjezdu škol z Mikulova a Budišova proběhlo přivítání a představení jednotlivých účastníků a škol. Pak už účastníky čekal náročný program, který obsahoval 12 klasických, popř. netradičních, sportovních disciplín. Postupně se účastníci sportovního setkání vyzkoušeli táhání koštýřem, volejbal, florbal, piškvorky, podlézání laťky, střelbu na basketbalový koš, fotbal, minigolf, petanque, skok přes švihadlo, štafetový běh a softbal. Po celou dobu sportovního setkání vládla přátelská sportovní atmosféra a setkání splnilo účel. Nicméně se vždy závodí a soutěží s cílem dosáhnout co nejlepších výkonů a umístění. Naší škole se podařilo setkání v dramatickém závěru těsně ovládnout před Budišovem. Všem žákům naší školy, kteří se setkání zúčastnili, děkuji za reprezentaci školy. Příští školní rok bude sportovní setkání hostit škola z Mikulova a máme se připravit na disciplíny, které budou probíhat v bazénu.

Zvláštní poděkování patří maminkám a babičkám, které poslaly účastníkům energii ve formě skvělých buchet, školní kuchyni, která se o nás starala od rána do večera, žákům 9. ročníku s jejich třídními učiteli, kteří nám pomohli s průběhem sportovního setkání škol.

Soupiska: Klimeš F., Šaňková M., Ravasová L., Klimková N., Jochová N., Klimeš V., Kasala I., Poláček M., Ševčík F., Valihrachová N., Šefraný O., Valihrach T.

Mgr., Ing. Tibor Zmrzlík