Zpráva spolku Aktovka

Čtvrtek, 19. Březen 2015 - 0:00 - 23:55

Spolek Aktovka na svém zasedání projednal zprávu o školním plese a provedl jeho vyúčtování. Můžeme říci, že ples byl velmi úspěšný, proto ještě jednou děkujeme všem, kteří se na zdárném průběhu plesu jakkoliv podíleli. Spolek dále rozhodl, že bude pravidelně přispívat žákům na dopravu na finančně náročnější akce jako LVK, plavání žáků 1. stupně, cyklo-vodácký kurz atd. Dále bude možné financovat některé vybrané akce, kterých se zúčastní žáci školy (doprava na exkurze, výstavy, sportovní akce, divadlo ve škole, apod.)

Pokud to bude v možnostech spolku, může také pořídit žákům školy pomůcky, které využijí pro výuky popř. pro volnočasové aktivity.

Spolek Aktovka bude dále hradit cestovní náklady žáků na vědomostní a sportovní akce, při nichž žáci reprezentují školu, z prostředků spolku budou hrazeny odměny pro žáky za studijní, sportovní a jiné výsledky.

Snahou spolku je zajistit snadnější komunikaci se zákonnými zástupci žáků, proto budou na rodičovských schůzkách osloveni rodiče, aby ze svých řad vybrali pro každou třídu jednoho důvěrníka, který by zprostředkovával „ve své třídě“ informace spolku.

Od školního roku 2015/2016 bude vybírán příspěvek 100 Kč za žáka.