Závěrečné plavání

Datum:
Úterý, 6. Prosinec 2022 - 0:00

V úterý 6. prosince 2022 zakončili žáci 2., 3. a 4. ročníku plavecký výcvik. V poslední lekci žáky čekaly tradičně závody na 25 a 50 metrů. Z jednotlivých kategorií byli vybráni nejrychlejší závodníci, kteří ukázali, co umí.

Z žáků 2. třídy obsadil 1. místo Adrian Dobeš, 2. místo Filip Dobeš a 3. místo Vojta Urban. Zlatou medaili si z 3. třídy vyplavali Eva Koblihová a Tomáš Ševčík, 2. místo vybojovala Kateřina Kopečková a Tomasz Zegota a 3. místo obsadila Helena Pechová a Albert Poláček.

Žáci 4. ročníku se umístili následovně: 1. místo si vybojovali Karolína Suková a Tomáš Kučera, 2. místo obsadili Elen Horká a Ondřej Zálešák a bronz si vybojovali Sofie Vargová a Ladislav Ravas.

Vítězové obdrželi medaile, všichni plaváčci pak od svých třídních učitelek perníkové kapříky a pochvalu za to, že se naučili plavat nebo zdokonalili své plavecké styly.