ZÁŘÍ ve školní družině

Úterý, 29. Září 2020 - 17:00 - Středa, 30. Září 2020 - 16:55

Do školní družiny letos nastoupilo opět 75 dětí, které jsou rozděleny do třech oddělení. První oddělení navštěvuje 27 prvňáčků a 3 žáci ze třetí třídy, druhé oddělení tvoří žáci druhé třídy doplnění o žáky třídy třetí, třetí oddělení navštěvuje 15 nejstarších dětí ŠD, a to žáci ze třetí a čtvrté třídy.

Co nejvíce času jsme se snažili trávit na čerstvém vzduchu. Děti sportovaly na hřišti, dováděly na prolézačkách, hrály si s míčem, skákaly gumu a panáka, naučily se hrát pétanque a vylézt horolezeckou stěnu. Během měsíce září zvládly děti ztvárnit různými technikami ovoce, vytvořily kukuřičné strašáky, houby, indiány i jejich obydlí. Nejmladší děti objevovaly hračky, které družina nabízí, starší děti si zase oblíbily logické hry.

Bc. Darja Beláková