Zahájení školního roku

Pondělí, 1. Září 2014 - 0:00 - 23:55

V pondělí 1. 9. 2014 jsme se sešli v sále ZŠ a MŠ Žarošice, abychom slavnostně zahájili nový školní rok 2014/2015. Hodně sil a elánu do nového školního roku přišli nejen dětem popřát představitelé obcí Žarošice, Násedlovice a Uřice, dále také představitel místní farnosti a předsedkyně nově vzniklého spolku rodičů a přátel školy Aktovka.

Zvláštní pozornost patřila již tradičně prvňáčkům, kteří na svou první školní cestu dostali malý sladký dáreček. Všichni žáci se poté odebrali společně se svými třídními učiteli do tříd, kde se dozvěděli základní informace o školním roce, o svých povinnostech, o bezpečnosti a slušnosti chování. Tím první školní den skončil. Od úterý 2.9.2014 však již všichni začnou s výukou podle rozvrhu.

Přejeme všem žákům i jejich pedagogům hodně štěstí.