Vybíjená

Pátek, 24. Duben 2015 - 0:00 - 23:55

V úterý 21. 4. 2015 hostila naše škola okrskové kolo ve vybíjené žáků 3. - 5. ročníku. Hrálo se v kategorii dívek a kategorii otevřené, kde se účastnila družstva  Kyjova Dr. Joklíka, Kyjova Komenského, Hovoran a Žarošic. Celým turnajem prošli zástupci naší školy bez zaváhání a po zásluze zvítězili a vybojovali si postup do okresního kola, které se koná v pondělí 27.4.2015 v Hodoníně.

V kategorii děvčat našla odvahu poměřit své díly jen dvě družstva, byla to děvčata ze Žarošic a Kyjova Komenského. Po vyrovnaném zápase byla šťastnější děvčata z Kyjova, která vyhrála o jeden život a postoupila do okresního finále.

Všem dětem, které reprezentovaly naši školu patří poděkování za předvedené vykony a za to, že po celý školní rok poctivě a pravidleně trénovaly.