Velký florbal kat. IV hoši

Pátek, 14. Listopad 2014 - 8:00 - Sobota, 15. Listopad 2014 - 7:55

V pátek 14. 11. se naše škola zúčastnila turnaje ve velkém florbale v Dambořicích. Turnaje se zúčastnily týmy Dambořic, Žarošic, Bzence a Milotic. V prvním zápase jsme jasně přehráli Bzenec  5:1. Ve druhém zápase jsme nastoupili proti Miloticím. Ty zase přehrály nás v poměru 5:1. Zápas se nám nepovedl, od začátku jsme tahali za kratší konec  a nemohli se do zápasu vůbec dostat. V posledním zápase jsme se utkali s Dambořicemi, které byly v turnaji zatím neporaženy. V zápase jsme se ujali vedení a celkem kontrolovali hru. Bohužel přišel zkrat Vlastimila Hartla, který hrubě fauloval a byl vyloučen. Od tohoto okamžiku bylo utkání velice vypjaté, plné osobních soubojů. V zápase jsme byli ještě 2x vyloučeni a to rozhodlo. Nakonec jsme prohráli 4:1. Naše nedisciplinovanost rozhodla tento zápas. Turnaj  zaslouženě vyhráli domácí.

Turnaje se zúčastnili : Klíč Zdeněk, Bárta Michal, Knotek Petr, Luskač Libor, Boháček Petr, Malík Michael, Hartl Vlastimil a Jankůj Filip