Velký florbal kat. III. okrskové kolo - kluci

Úterý, 25. Listopad 2014 - 0:00 - 23:55

Okrskové kolo Dambořice

V úterý 25. 11. se naše škola zúčastnila okrskového turnaje ve velkém florbale v Dambořicích. Turnaje se zúčastnily ještě základní školy z Dambořic, Milotic a Bzence.

V prvním utkání jsme nastoupili proti nažhaveným Dambořicím. V utkání jsme dvakrát vedli o dvě branky a jednou o jednu branku i tak jsme pouze remizovali 5:5. Vyrovnávací gól jsme dostali v poslední vteřině utkání. I to se někdy stává.

Další dvě utkání jsme vyhráli vcelku jednoznačně 6:1 a 7:0 a tak nás čekal postup do okresního kola v Dubňanech.

Postup do okresního kola je pro nás jednoznačně velký výsledek a za to patří klukům díky.

Žáci, kteří nás reprezentovali :

Jankůj Filip, Sedláček Radek, Michálek Vojtěch, Urban Pavel, Střeštík Štěpán, Vojtíšek Marek, Belák Martin, Matula Tomáš, Hrabec Petr.