třídní schůzky

Úterý, 24. Listopad 2015 - 0:00 - 23:55

V úterý 24. 11. 2015 proběhly třídní schůzky, kde se zákonní zástupci žáků dozvěděli informace o výsledcích výchovně vzdělávacího procesu. Kromě těchto informací obdrželi zákonní zástupci také zprávy o aktivitách a akcích, které přímo souvisejí se školním životem.

Těší nás, že Ti, kteří přišli, dali najevo, jak pedagogickým pracvoníkům školy, tak i svým dětem, že je zajímá, jak si děti ve škole vedou. Z třídních schůzek jsou pořizovány záznamy, které slouží k tomu, aby mělo vedení školy přehled o problémech a úspěších každé třídy.

Jedna z podstatných informací, které zazněly ve třídách prvního stupně a stojí za zopakování, protože mění dosavadní systém, je, že škola zodpovídá za děti pouze na půdě školy a při akcích pořádaných školou. V důsledku to znamená, že děti, které byly do dnešního dne odváděny pedagogickým doprovodem na zastávky autobusů, budou od středy 25. 11. 2015 chodit na autobusovou zastávku samy.