Triatlon

Čtvrtek, 27. Červen 2013 - 0:00 - 23:55

Triatlon

V pátek 21.6.2013 se naše škola zúčastnila soutěže v triatlonu, který se uskutečnil v krásném areálu na koupališti ve Vracově. Zástupce jsme měli ve dvou kategoriích a to v mladších chlapcích (Vlastimil Hartl) a ve starších chlapcích (Jakub Pěnčík, David Zouhar, Alexander Kacer). Všichni zúčastnění skvěle reprezentovali naši školu a tak si myslím, že tato akce stojí za zmínku. O největší úspěch se postaral Vlastimil Hartl, který za sebou nechal všech deset závodníků a celou svoji kategorii vyhrál. Klobouk dolů. Velký úspěch jsme ovšem zaznamenali i v kategorii starších chlapců. Tam se na 5. místě umístil Jakub Pěnčík, na 6. místě David Zouhar a na 9. místě Alex Kacer. V této kategorii soutěžilo 17 závodníků.

Jen pro upřesnění. Triatlon se skládá ze tří disciplín a to plávání, jízda na kole a běh. Mladší chlapci museli zvládnout 100m plavání, 8km na kole a poté ještě 1,3km běhu. Starší chlapci měli vzdálenosti ještě větší a to 150m plavání, 8km na kole a 2,6km běhu.

Celou akci hodnotím jako velice úspěšnou a doufám, že v dalších ročnících se počet závodníků z naší školy ještě zvětší.

Mgr. Mokrý Petr