Trenažéry ve škole

Úterý, 5. Duben 2022 - 0:00 - 23:55

Ve čtvrtek 30. 3. 2022 nás navštívili zástupci Veslařského klubu Hodonín se svým programem supERG HERO. Program byl určen pro žáky 2. stupně a skládal se ze tří sportovních aktivit, které byly realizovány na sportovních trenažérech. Postupně si žáci vyzkoušeli „jízdu“ na veslařském trenažéru (500 metrů), na kole (500 metrů) a biatlon (100 metrů soupaž), střelbu na terč a potom opět 100 metrů soupaž. Při nepřesné střelbě docházelo k přičtení času za každé minutí terče. Nejlepší žáci z jednotlivých ročníků se v měsíci květnu porovnají se svými vrstevníky z ostatních škol okresu Hodonín, kteří se projektu účastnili (cca 20 škol). Třešničkou na dortu je pozvání na závody dračích lodí, které jsme od Veslařského klubu Hodonín dostali. Vybraní žáci naší školy se v měsíci září (20 žáků) pokusí dovést na závodech škol svou loď do cíle.

Děkujeme Veslařskému klubu Hodonín za zajištění programu a přejeme hodně úspěchů v jeho činnosti.

Mgr., Ing. Tibor Zmrzlík