ŠP v Ivančicích

Čtvrtek, 10. Listopad 2016 - 0:00 - 23:55

Ve čtvrtek 10. 11. vyjelo pět členů školního parlamentu na setkání ŠP do Ivančic. I když cesta na místo setkání byla krušná, samotná akce stojí za to. Během dne se členky našeho parlamentu seznámily se členy jiných parlamentů ze základních i středních škol jižní Moravy. Celou akci zorganizoval Krajský parlament dětí a mládeže Jihomoravského kraje. Středoškoláci, kteří mají své letité zkušenosti s činností v rámci různých školních parlamentů, předávají své zkušenosti mladším kolegům. Akce je plná nápadů, námětů a možností, jak by mohl parlament fungovat lépe. Už dnes jsou holky plné elánu do další činnosti, už dnes ví, že přijdou v našem školním parlamentu změny. Už dnes se na to všechno těší a doufají, že své nadšení dokáží přenést na ostatní, kteří se podílejí na životě školy.