Slavnostní přijetí vycházejících žáků na OÚ Žarošice

Pondělí, 30. Červen 2014 - 0:00 - 23:55

Letošní vycházející žáci přišli již ve čtvrtek 26. 6. 2014 do školy ve slavnostní náladě i oblečení. V 8. 15 hodin je čekalo na Obecním úřadě v Žarošicích přijetí od zástupců obcí Žarošice, Násedlovice a Uhřice. Za obec Žarošice byli přítomni pan starosta Václav Vágner, paní místostarostka Ing. Jana Mackrlová, za obec Násedlovice paní starostka Vlasta Mokrá, za obec Uhřice pan starosta Petr Tihelka, školu zastupoval ředitel školy Ing., Mgr. Tibor Zmrzlík, zástupkyně ředitele školy Mgr. Sylva Klimešová a třídní učitelka dipl. ped. Susann Kacerová. Setkání proběhlo v příjemné atmosféře a bylo důstojným zakončením školní docházky žáků 9. ročníku. Jako upomínku na toto setkání obdrželi všichni žáci pamětní list, drobný dárek a podepsali se do kroniky obce Žarošice a Násedlovice.