Školní ples

Pondělí, 23. Květen 2022 - 0:00 - 23:55

V pátek 20. 5. 2022 se v sále Katolického domu v Žarošicích uskutečnil školní ples. Netradiční termín akce nebyl nikterak na škodu. Po úvodním slově pana ředitele přitančili na parket žáci 9. a 8. ročníku, kteří se postarali o slavnostní předtančení 15. školního plesu. Hned poté se na parket mohli vrhnout všichni tancechtiví návštěvníci, kteří zde za doprovodu DJ Borise setrvali až do brzkých ranních hodin.

Za úspěchem této akce stojí mnoho práce spousty lidí. Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci a zdárném průběhu plesového večera. Poděkování patří učitelkám, které nacvičily se žáky slavnostní předtančení, dále asistentkám, vychovatelkám a učitelkám, které připravovaly výzdobu, tombolu či losy, děkujeme místním spolkům a organizacím, které nám pomohly zajistit dobroty k jídlu i k pití. Děkujeme také všem štědrým sponzorům, kteří nám pomohli zajistit bohatou tombolu. Děkujeme rodičům, kteří byli ochotni utratit nemalou částku za zapůjčení plesových šatů svých dětí. Děkujeme všem, kteří svou přítomností na plese naši akci podpořili.

Věříme, že jste si všichni ples náležitě užili, a doufáme, že se na dalším společném plese nejpozději za rok opět shledáme.

Mgr. Sylva Klimešová