Školní parlament pomáhá řešit poškozené lavice

Čtvrtek, 20. Březen 2014 - 0:00 - 23:55

Ve středu 19.3. se sešli zástupci tříd na schůzce školního parlamentu. Kromě obvyklého dotazovnání na běžné záležitosti chodu školy bylo na programu řešení závažného poškození lavic jedné z učeben. Každá dvojice zástupců tříd sepsala ve spolupráci s třídním učitelem seznam těch, kteří se budou podílet na odstranění nevhodných nápisů a vyrytých vzkazů. Někteří si tak sami odstraní to, co vytvořili, jiní byli vybráni možná kvůli svému obvyklému přístupu k povinnostem. Našli se však i tací, kteří se dobrovolně připojili, a svým úsilím tak přispějí k tomu, aby lavice učebny opět vypadaly reprezentativně.

Doufáme, že revitalizace lavic proběhne rychle a zdárně a že celá akce poslouží všem pisálkům jako odstrašující příklad pro jejich budoucí počínání.