Sbírka hraček

Pátek, 21. Listopad 2014 - 0:00 - 23:55

V úterý 18. 11. byli členové školního parlamentu připraveni v sále školy, organizovali totiž  sbírku hraček, jejíž výsledek měli v plánu rozdělit mezi děti MŠ, ŠD a Charitu Hodonín. Malý zájem o tuto akci ale znamenal příspěvek jen jedké rodiny, a tak o rozdělování hraček není ani řeč. Vše jsme poskytli místní mateřské škole, která rozhodne, zda jsou darované hračky vhodné pro naše nejmenší děti.

Při plánování podobných aktivit nikdo neví, jaký ohlas bude akce mít. Žáci se těšili na velké hromady hraček, které budou třídit a předávat dál. Bohužel se jejich vidina velmi rychle rozplynula a stojí teď před zamyšlením, proč se akce nesetkla s lepším ohlasem. Možná jsme podcenili propagaci akce, možná jen nebylo co darovat.

I po takovém zážitku ale funguje parlament dál a chystá se na další aktivity. První z nich je vyhlášení sovího dne v pátek 28.11. a zároveň pomoc s přípravou Adventních dílen. Doufejme, že se jim tentokrát plány vydaří.