Sběr papíru

Čtvrtek, 30. Duben 2015 - 0:00 - 23:55

Každý rok pořádá naše škola sběr papíru ve dvou kolech, podzimní máme úspěšně za sebou, termín jarního sběru už je jasný.

Starý papír můžete přivézt do sběrného dvora v Násedlovicích v úterý 5. května v odpoledních hodinách mezi 15:00 a 17:00, kde na vás budou čekat zaměstnanci obce Násedlovice a žáci ZŠ Žarošice, kteří pečlivě zváží a zapíší vaše příspěvky. Ve středu ráno od 7:00 do 8:00 můžete starý papír přivézt ke kurtům u základní školy v Žarošicích, kde budou vaše příspěvky vybrány, zváženy a zapsány žáky naší školy tak, aby bylo jasné, kdo zvítězí v jarním kole soutěže o nejlepší třídu i nejpilnějšího jedince.

Těšíme se na vás a velkou spoustu papíru. Za příspěvky už nyní děkujeme. Výtěžek ze sběru papíru poputuje stejně jako v přechozích případech k žákům naší školy formou příspěvků, ocenění, darů apod.

Soubory:
PDF icon sber_2015.pdf124.39 KB