PROSINEC ve školní družině

Pátek, 20. Prosinec 2019 - 11:00 - Sobota, 21. Prosinec 2019 - 10:55

Měsíc prosinec se i v družině nesl v duchu blížících se Vánoc. Za každý splněný úkol z adventního kalendáře si děti vybarvily obrázek na svých kalendářích, a tak sledovaly, jak se pomalu blíží Vánoce. Tuto pro ně nekonečně dlouhou dobu si krátily vyráběním a malováním čertů, andělů, vánočních ozdob, hvězd, stromečků a betlémů, zdobením perníků (letos jen těch papírových), čtením pohádkových příběhů a získáváním informací o adventním a vánočním období. Děti každý den alespoň krátký čas trávily na čerstvém vzduchu a řádně si užily i první sněhové nadílky. Věříme, že se v novém roce shledáme všichni pěkně pohromadě v prostorách školní družiny a doufáme, že následující rok bude plný zdraví, radosti a pohody.

Bc. Darja Beláková