Proměny školy rukama našich žáků

Středa, 20. Prosinec 2023 - 0:00 - 23:55

Každý vyučující používá k výuce svého předmětu kromě učebnic a pracovních sešitů spoustu dalších pomůcek. Některé pomůcky se nakupují, jiné si žáci zvládnou vyrobit sami. Tyto pomůcky jsou velmi cenné, mají totiž navíc hodnotu vlastní přidané práce a přesah použití i pro další žáky školy. I proto  se žáci rádi zapojují do takové činnosti, pocity užitečnosti a přínosu do budoucna jsou lákavé i mladou generaci. Žáci 8. ročníku vytvořili v hodině kolektivního projektování přehled ručního nářadí na stěně učebny pracovních činností. Společně se žáky 9. ročníku se pustili také do nástěnky v učebně informatiky. Práce je bavila a výsledek tak může začít plnit svůj účel, tedy pomoci vzdělávat další žáky školy.

Mgr. Sylva Klimešová