Příměstský tábor "Čar a kouzel "

Pondělí, 15. Srpen 2022 - 0:00

V týdnu od 8.8. do 12.8. 2022 proběhl letní školní tábor Čar a kouzel, kterého se zúčastnili žáci budoucího 5. ročníku. Pondělí jsme zahájili ve škole, kde si děti vyrobily svůj erb, zasoutěžily si v tělocvičně, ochutnaly kouzelné fazolky a také jsme si společně uvařili oběd. Odpoledne jsme si udělali procházku na Sokolku a na zmrzlinu. V úterý jsme navštívili Vida park v Brně, ve středu dopoledne Syslíkovu stezku v Sobůlkách a odpoledne jsme si vyzkoušeli práci se smršťovací fólií, ze které si děti vyráběly přívěsky. Čtvrtek jsme strávili v Sonnentoru v Čejkovicích, kde jsme absolvovali prohlídku a vyrobili si vlastní čaj. Večer jsme si udělali táborák, poté nesměl chybět film Harry Potter, popcorn a hlavně stezka odvahy. Přespali jsme v tělocvičně. Tábor jsme zakončili dopoledními soutěžemi a výborným obědem, na jehož přípravě se všichni podíleli. Celý týden jsme si všichni společně moc užili a už se těšíme na příští rok.

Lucie Plachá, Alice Sobotková