Příměstský školní tábor „Táborníci“

Úterý, 22. Srpen 2023 - 0:00

V termínu od 14. do 18.8.2023 jsme posledním táborem zakončili letošní sezónu školních kempů a to s dětmi budoucí druhé třídy. Tentokrát byl tábor trošku jiný v tom, že jsme neměli zázemí ve škole, ale ve školce, z čehož byly děti nadšené. Ve volných chvílích jsme maximálně využívali třídu s hračkami a také školkovou zahradu, kde si to děti užily.

Pondělí jsme strávili ve školce soutěžemi a hrami. V úterý jsme vyrazili autobusem do Dambořic, kde jsme navštívili místní hřiště a poté nás k sobě pozvala paní učitelka Verunka Šaňková. Připravila nám doma úžasné dobroty a vyřádili jsme se u ní v bazéně. Středu jsme strávili se zvířátky, a to se slečnou Klárou, jejími psími mazlíčky a ukázkami canisterapie, také nám přivezla kozu a beránka a k velkému nadšení dětí také týdenní kůzlátka, která si děti samy zkusily z láhve nakrmit. Čtvrtek jsme strávili v Sonnentoru, kde nám opět připravili úžasný program a večer ještě proběhl táborák, kino, stezka odvahy a přespání ve školce. Tábor jsme zakončili pátečním obědem. Celý týden jsme si moc užili a doufáme, že si to příští rok opět zopakujeme.

Lucie Plachá a Veronika Šaňková