Pohár rozhlasu

Středa, 20. Květen 2015 - 0:00 - 23:55

Super výsledku se podařilo dosáhnout minivýpravě děvčat kategorie IV. na okresním kole atletických závodů v Kyjově. Tradičního atletického klání Poháru rozhlasu se v kategorii starších děvčat zúčastnilo 13 škol okresu Hodonín.

Po celou dobu soutěže předváděla naše děvčata pozoruhodné výsledky. O celkové vítězství a postup do krajského kola nás připravila nehoda štafety, když se nám na posledním úseku při průběžném jasném vedení nepovedlo předat štafetový kolík, což mělo za následek propad až na poslední místo celkového pořadí ve štafetách. I přes toto zaváhání jsme obsadili nádherné 2. místo v celkovém pořadí. Největší podíl na takovém umístění mají především Klára a Monika Jahodovy, které celý tým výsledkově táhly. Konečný výsledek umocňuje skutečnost, že na atletické disciplíny nemá naše škola zrovna optimální podmínky.

Z individuálních výkonů stojí za zmínění:

1. místo - skok vysoký (152 cm) - Klára Jahodová

2. místo - skok daleký (432 cm) - Klára Jahodová

1. místo - běh 60 m (8,1 s) - Monika Jahodová

6. místo - skok vysoký (136 cm) - Monika Jahodová

6. místo - vrh koulí (8,28 m) - Bára Luskačová

10. místo - skok daleký (409 cm) - Saška Dobešová

9. místo - běh 60 m (8,5 s) - Tereza Pěnčíková

Všem děvčatům patří poděkování za výsledek, předvedené výkony a ochotu reprezentovat naši školu.