Okrskové kolo kat. III. A IV. hoši

Datum:
Čtvrtek, 7. Listopad 2019 - 0:00 - 23:55

Ve čtvrtek 7.11. jsme se zúčastnili turnaje ve velkém florbalu ve vedlejších Dambořicích. V jeden den se odehrály dvě kategorie :   III. - 6. a 7. třída  a   IV. - 8. a 9. třída.

Kategorie III.

Našimi soupeři byli v této kategorii základní školy z Dambořic, gymn. Kyjov a Bzence. V naší nominaci převládali kluci z šesté třídy, ze sedmičky se zúčastnili pouze Čadílek Daniel a Tomek Aleš. První utkání jsme remizovali s gymn. Kyjov i když jsme v poločase vedli 2:0. Projevila se nezkušenost z těchto utkání. Ve druhém utkání s Bzencem jsme utkání naopak v poločase prohrávali 1:0 a výsledek v druhém poločase otočili. Tyto výsledky zaručovali boj o první místo v tabulce v posledním utkání s Dambořicemi. V tomto utkání vyhráli domácí, jejichž tým byl složen spíše z žáků sedmé třídy. Fyzická vyspělost v tomto utkání zvítězila. V turnaji jsme tedy skončili na krásném druhém místě.

Kategorie IV.

Našimi soupeři v této kategorii byli žáci ze základních škol Dambořic, Bzence, Vracova a gymn. Kyjov. Tuto kategorii jsme celkem suverénně vyhráli. Ztratili jsme pouze za remízu s gymn. Kyjov. Klíčovým hráčem v této kategorii je Tadeáš Slovák, který svou hrou převyšuje všechny hráče. Výhrou jsme se kvalifikovali do okresního kola, které se uskuteční v pátek 29.11. V hodonínské hale TEZA.