Okresní kolo ve vybíjené

Čtvrtek, 30. Duben 2015 - 0:00 - 23:55

V pondělí 27. 4. 2015 jsme se v Hodoníně zúčastnili okresního kola v kategorii otevřené. Naši školu reprezentovalo 10 chlapců a 2 dívky ze 4. a 5. ročníku. Našimi soupeři byli vítězové jednotlivých okrsků. Postupně jsme hráli s dětmi z Veselí nad Moravou, Velké nad Veličkou, Čejkovic a Hodonína. Po dvou výhrách a dvou prohrách jsme obsadili konečné 3. místo, které bereme jako úspěch. Nicméně prohra o jeden život jak s vítěznou školou z Veselí, tak druhým Hodonínem mrzela. Všichni žáci bojovali a je třeba jejich výkony ocenit, ale je nutné vyzdvihnout výkon Tomáše Bárty z 5. ročníku, který patřil mezi nejlepší hráče celého turnaje.

Soupiska: Tomáš Bárta, Tomáš Popelka, Jakub Holub, Filip Škultéty, Vladimíra Válková, Natálie Adamcová, Ondřej Škultéty, Martin Dědák, Michal Dědák, Lukáš Blahutka, Tomáš Jetelina , Lukáš Válka

Výsledky najdete na www.assk.hodonin sekce vybíjená