Okresní kolo malý florbal kat. III. hoši

Datum:
Čtvrtek, 17. Květen 2018 - 0:00 - 23:55

Ve čtvrtek 17. 5. proběhlo v Žarošicích okresní kolo v malém florbalu. Turnaje se zúčastnily školy ze Žarošic, Dolních Bojanovic, Veselí n. Moravou a Strážnice.

V prvním utkání jsme nastoupili proti Dolním Bojanovicím. Velice vyrovnané utkání, ve kterém jsme nejprve vedli, potom soupeř otočil skóre a nakonec jsme dvacet vteřin před koncem utkání vyrovnali. Ve druhém utkání jsme narazili na pozdějšího vítěze turnaje Strážnici. Opět vyrovnané utkání, které ale nám příliš nesedlo. Ve druhém poločase jsme si vybrali slabou chvilku a během minuty dostali tři branky. Nakonec skončilo utkání naši prohrou 4:2. Pokud jsme chtěli pomýšlet na pomyslnou „bednu“, museli jsme tedy v posledním utkání porazit Veselí n. Moravou. To se nám také podařilo po velkém boji v poměru 2:1.

Shodou ostatních výsledků, jsme nakonec na turnaji obsadili druhou příčku, kdy jsme o skóre přeskočili Dolní Bojanovice.