Nouzový stav a související opatření

Úterý, 30. Listopad 2021 - 0:00 - 23:55

Z mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR vydaného 20. listopadu 2021 plyne povinnost realizovat od 6. prosince 2021 vždy v první vyučovací den v týdnu na celém území ČR testování dětí v přípravných třídách základních škol a přípravných stupních základních škol speciálních a žáků základních škol, středních škol a konzervatoří v denní formě vzdělávání na onemocnění covid-19. Povinnost testování se týká dětí a žáků, kteří nejsou očkovaní a zároveň neprodělali v posledních 180 dnech onemocnění covid-19. Průběh testování dětí a žáků je obdobný jako v minulých týdnech.

Každé pondělí navíc dobrovolně organizujeme testování žáků a zaměstnanců školy, kteří jsou očkováni, abychom tak snížili možnost přenosu nákazy.

Mgr. Klimešová