Nohejbalový turnaj kat. III. a IV. kluci

Pátek, 7. Listopad 2014 - 8:00 - Sobota, 8. Listopad 2014 - 7:55

V pátek 7. 11. se vybraní žáci naší základní školy zúčastnili nohejbalového turnaje. Hrálo se na ZŠ Dr. Joklíka v Kyjově. Ve stejný den hrála mladší i starší kategorie, v každé kategorii hrály tři týmy.

Starší žáci skončili na třetím místě. Toto umístění bylo velice smolné, zejména první zápas jsme měli ve své moci, ale nešťastně ho prohráli 2:3. Druhý zápas byl nejspíše poznamenaný prohrou v prvním utkání a již se nám tolik nedařilo – prohra 1:3.

Mladší žáci ovšem zabrali a svoji okrskovou skupinu vyhráli. Nejprve jsme otočili zápas z 0:1 na 3:1, ale to nejlepší mělo ještě přijít. Ve druhém utkání jsme jasně prohráli první dva sety a ve třetím jsme si také nevedli příliš dobře. V tom ale nastal velký obrat. To co nám doposud nevycházelo, nám začalo jít. Třetí set jsme ubojovali v náš prospěch a nakonec jsme zápas s vypětím všech sil otočili. Velký podíl na tom má zejména Jankůj Filip, jehož podání dělalo soupeřům velké problémy.

Sestava starší žáci :

Bárta Michal, Luskač Libor, Knotek Petr