Nohejbal kat. IV. a III.

Středa, 27. Listopad 2019 - 0:00 - 23:55

Nohejbal kat. III. a IV.

Ve středu 27.11. jsme se zúčastnili turnaje v nohejbale. Turnaj se nám výsledkově bohužel příliš nepovedl, kdy v mladší kategorii jsme skončili na třetím místě ze čtyř a ve starší kategorii poslední ze čtyřčlenné skupiny. V mladší kategorii převládali žáci šesté třídy, kteří byli na takovém turnaji poprvé a to rozhodlo. Bohužel neměli s takovým turnajem zkušenosti. U starších žáků se den před turnajem omluvili dva hráči, z toho jeden ze základní trojky a to rozhodlo. Prohráli jsme každý zápas poměrem 2:1 a já věřím, že být komplet, tak určitě nějaký zápas vyhrajeme. Ale nedá se nic dělat, i prohry k životu patří.

Mokrý Petr