Návštěva knihovny - 2.A+2.B

Pondělí, 4. Duben 2022 - 0:00

V pátek 1. dubna jsme se vydali do obecní knihovny v Násedlovicích, která je na obecním úřadě. Před samotnou návštěvou knihovny jsme si ještě prohlédli místní muzeum, kde děti zaujalo spoustu starodávných předmětů a fotek. V knihovně nás paní knihovnice seznámila s provozem knihovny a nachystala si pro nás aktivitu vyhledávání knih. Bylo poznat, že se děti v hledání knih podle autorů moc neorientují a někdy jim dalo pořádně zabrat, než svou knihu našly. Nakonec si mohly vyrobit záložku do knihy a vyzkoušet i deskové hry, interaktivní knihy či hračky, kterými knihovna disponuje a rovněž je zapůjčuje. Určitě návštěva knihovny byla přínosem pro rozšíření obzoru dětí a snad přinese i nové členy.

Tímto děkujeme za ochotu paní knihovnici Šárce Novákové a příjemně strávené chvíle na OÚ v Násedlovicích.

Mgr. Iveta Svobodová