Návštěva Dolních Bojanovic

Středa, 29. Leden 2014 - 0:00 - 23:55

Dne 24. ledna 2014 se náš školní parlament zúčastnil schůzky se školním parlamentem z Dolních Bojanovic, kde jsme započali budoucí spolupráci. Nejprve jsme si vyslechli, jak funguje jejich parlament a byli jsme přítomni na jejich zasedání. Potom jsme se rozdělili do skupin na kluky a holky, aby nás mohli provést školou. Poté jsme jim odprezentovali (někteří z nás i v power pointu), odkud jsme.

Pro zpestření programu jsme se vydali do nedaleké Orlovny, kde jsme si zahráli bowling. Následoval oběd, jejich hráškový krém s koláčem nám všem velmi chutnal. Tahle návštěva Dolních Bojanovic byla pro náš parlament skvělá zkušenost a doufáme, že spolupráce potrvá i  nadále. Budeme rádi, když budeme moci čerpat z jejich letité existence a zkvalitníme tak služby školního parlamentu v Žarošicích.