McDonald´s cup

Středa, 26. Duben 2023 - 0:00 - 23:55

McDonald cup

Ve středu 26.4. se na fotbalovém hřišti v Žarošicích odehrál fotbalový turnaj McDonald cup kat. II., což jsou žáci 5. třídy a mladší. Turnaje se zúčastnily školy z Kyjova (Komenského, Joklík), Ždánic, Vlkoše, Vracova, Uhřic a domácích Žarošic. Odehrála se zde v některých případech opravdu kvalitní utkání, ale vítěz může být jen jeden. Postup si zajistil favorit turnaje Kyjov Komenského. Naše škola se umístila na 6. místě, při troše štěstí jsme mohli být i pátí, to by byl ale náš strop. Každopádně se kluci a jedna dívka moc snažili a patří jim poděkování.

Na turnaji nás reprezentovali:

Kučera Jakub, Huščava Jakub, Ravas Ladislav, Adamec Daniel, Růžička Fabián, Cikánek Šimon, Kovařík Jakub, Šefraná Andrea, Heča Maxim a Slovák Max