McDonalds Cup

Čtvrtek, 30. Duben 2015 - 0:00 - 23:55

McDonalds Cup je soutěž v kopané žáků 1. stupně. Hraje se na polovině klasického fotbalového hřiště v počtu sedmi hráčů v poli a jednoho brankáře. Okrskové kolo jsme odehráli ve středu 29. 4. 2015 na hřišti SK Žarošice. Hrálo se ve dvou kategoriích. V první kategorii (1. - 3. ročník) hráli děti ze škol ze Žarošic, Strážovic, Kyjova - Dr. Joklíka, Kyjova - Komenského a Dambořic. Po výhře, remíze a dvou prohrách jsme obsadili 4. místo ve skupině. Druhá kategorie (4. a 5. ročník) byla obsazena stejnými družstvy jen Strážovice vyměnili žáci ze Ždánic. V této kategorii se nám vedlo trochu lépe a obsadili jsme konečné 3. místo. Do okresního kola postoupila v kategorii 1. ZŠ Strážovice a v kategorii 2. ZŠ Kyjov Komenského.

Soupiska kat. 1: Ondřej Vrána, Marek Dědák, Matěj Ševčík, Marek Válka,Aleš Tomek, Jakub Řičánek, Adam Čumba, Matěj Šmerda, Dominik Večeřa, Jakub Poláček, Sebastian Jakubec,                                   David Baják

Soupiska kat. 2: Martin Dědák, Michal Dědák, Lukáš Válka, Ondřej Škultéty, Tomáš Jetelina, Lukáš Lojan, Tadeáš Slovák, Natálie Adamcová, Natálie Šurýnová, Tomáš Bárta, Jakub Holub,                              Jan Křiklán

Výledky najdete na www.assk.hodonin sekce McDonalds Cup