Mc Donald's Cup

Pondělí, 2. Květen 2022 - 0:00 - 23:55

V úterý 26. a ve středu 27. 4. proběhl v Žarošicích tradiční fotbalový turnaj žáků I. stupně s názvem Mc Donald's Cup.

V úterý se spolu utkaly týmy II. kategorie (žáci 4. a 5. ročníku), turnaje se zúčastnily školy ze Žarošic, Nenkovic, Ždánic, Kyjova a Dambořic. Našemu týmu se podařilo porazit Dambořice (2:1), remízovat s Kyjovem (2:2) a nestačili jsme na Ždánice (0:5) a Nenkovice (1:2). Do okresního finále postoupily Ždánice, my jsme obsadili čtvrté místo.

Ve středu stejný turnaj odehrála kategorie I. (žáci 1. - 3. ročníku). Turnaje se zúčastnila družstva z Hovoran, Vracova, Nenkovic, Kyjova a Žarošic. Na turnaji jsme skončili na 3. místě po výhrách s Kyjovem (3:0), Nenkovicemi (3:2) a prohrách s týmem z Vracova (1:4) a Hovoran (0:2). Vítězství a postup do okresního kola si vybojovala škola z Hovoran.

Všem, kteří reprezentovali naši školu, děkuji.

Mgr., Ing. Tibor Zmrzlík