Mapa školy

Úterý, 13. Leden 2015 - 0:00 - 23:55

V současné době probíhá v ZŠ Žarošice mapování školy. Ke každému žáku, jeho zákonnému zástupci a zaměstnanci školy se dostává v těchto dnech formulář dotazníku. Cílem této akce je získat co možná nejobjektivnější komplexní obrázek aktuálního stavu naší školy.

Pokud takový dotazník obdržíte, prosíme o jeho svědomité vyplnění. Informace, které nám takto poskytnete, budou zpracovány do ucelené zprávy, z níž bude jasné, jak se zde děti cítí, jak vnímají školu oni i jejich rodiče a zaroveň jaké prostředí je naše škola pro všechny její zaměstnance.

S Vaší pomocí tak dostaneme kompletní obrázek školy, který nám může leccos říct a z něhož můžeme vyvozovat další závěry, stanovit nové plány a formovat tak naši školu nejlepším možným směrem.

Děkujeme za spolupráci.