LVK Malá Morávka

Neděle, 23. Leden 2022 - 0:00 - Středa, 23. Únor 2022 - 0:00

V neděli 16. ledna 2022 odjelo 24 dětí ze 3., 4. a 5. ročníku na lyžařský výcvikový kurz na Malou Morávku v Jeseníkách. Počasí nám přálo, lyžařské podmínky byly ideální, a tak se děti velmi rychle naučily lyžovat. Ve středu odpoledne jsme si odpočinuli od lyží a vydali jsme se na Praděd. Večer jsme si místo her a soutěží zašli do sauny a vířívek. Čtvrteční odpoledne patřilo slalomu. Všechny děti úspěšně dokončily závod, tři nejrychlejší dívky a tři chlapci získali medaile, všichni soutěžící pak získali diplom, odznak a sladkou odměnu. Ve čtvrtek večer jsme dokončili soutěže a na závěr jsme měli i diskotéku. Páteční dopoledne jsme ještě lyžovali a po dobrém obědě jsme se vydali na cestu domů. Akce se dětem i dospělým velmi líbila. Těšíme se na příští rok.

Simona Valentová