Krajské kolo Čeps Cup 2022

Pondělí, 21. Únor 2022 - 0:00 - 23:55

V úterý 15. 2. 2022 proběhlo krajské kolo ve florbalu děvčat 1. stupně základních škol Čeps Cup. Krajské kolo se uskutečnilo za účasti 7 zástupců jednotlivých okresů Jihomoravského kraje v nové hale SH Tatranu Bohunice v Brně. Ve skupině jme se postupně utkali s děvčaty ze Sokolnic (10 : 0), Znojma (6 : 0) a Pustiměře (6 : 2). Jako vítěz skupiny jsme se v semifinále utkali s týmem, který v druhé skupině obsadil druhé místo, a to byla děvčata z Vyškova. Po vítězství 5 : 0 jsme postoupili do finále turnaje, kde jsme se o celkové vítězství střetli s družstvem ZŠ Horní Brno. Samotné finále bylo velkým bojem a vyrovnané až do konce. Šťastnější byla děvčata z Brna, která nás porazila 4 : 2 a mohou se těšit na závěrečný turnaj o mistryně ČR, který se uskuteční v Praze.

Všem děvčatům, která se zasloužila o vzornou reprezentaci naší školy a dosáhla krásného výsledku, patří velká gratulace.

Soupiska: Andrea Šefraná, Tereza Valentová, Nela Kuková, Bára Hrabcová, Liliana Urbánková, Nela Vojtíšková, Katka Konečná

Mgr., Ing. Tibor Zmrzlík