Kemp Cesta do pravěku III

Pátek, 13. Srpen 2021 - 19:00

Ve čtvrtek se děti pustily do výtvarného zpracování dinosaurů, podívaly se na pohádku a potom se protáhly v tělocvičně. Po obědě jsme se vydali na koupaliště do Uhřic, kde jsme se do sytosti vyřádili na tobogánech a vodních skluzavkách. Opálení, unavení, ale spokojení se všichni v pořádku vrátili domů. V pátek, poslední den našeho kempu, si děti zasoutěžily v pozornosti, postřehu, dovednostech a znalostech dinosauřích kvízů. Všichni soutěžící byli odměněni, prvenství bylo opravdu těsné! Opět jsme cestovali autobusem, tentokrát do Ždánic na hvězdárnu. Děti pozorovaly Slunce dalekohledem se clonou, dozvěděly se zajímavosti o denní i noční obloze, v planetáriu zhlédly naučnou pohádku, obdivovaly Vesmír a také si sáhly na „sluneční plazmu“. Po vydatném obědě jsme ještě navštívili Vrbasovo muzeum, kde si děti prohlédly zajímavé pohyblivé exponáty a hledaly odpovědi na soutěžní otázky.

Jsme rádi, že se děti bavily, že nám vyšlo krásné počasí a nejvíce nás potěšilo, že děti byly velice často chváleny za slušné a vzorné chování! Děkujeme všem, kteří nám přispěli občerstvením, sladkými odměnami nebo volnými vstupy!

Darja a Šárka Belákovy