Kemp Cesta do pravěku II

Středa, 11. Srpen 2021 - 19:15

Co by to bylo za kemp Cesta do pravěku, kdyby děti nezavítaly do vyškovského DinoParku! Linkovými autobusy a DinoExpresem jsme se konečně ocitli v prostředí druhohor. Nádherné pohyblivé a statické modely dávných vládců naší planety v životních velikostech, mnohé z nich ozvučené a vykukující z větví stromů, 3D kino s hýbající se podlahou nebo vichřice s bouřkou v podání DinoHurikánu nás přenesl do světa dinosaurů, který byl určitě velmi nebezpečný, tajemný a strašidelný. Nejstarší žáci včetně paní vychovatelky se odvážili nastoupit na visutou lanovou dráhu DinoBike a mohli tak pozorovat ještěry i návštěvníky parku z pořádné výšky. Na závěr prohlídky jsme se řádně posilnili v restauraci a nabrali tak sílu k návratu domů. Výlet do DinoParku nám přinesl radost, poznání, zábavu a zážitky, na které se nezapomíná. Chválíme tímto všechny děti z kempu, protože se chovaly vzorně, pěkně zdravily, nedráždily dinosaury a díky tomu se všechny vrátily unavené ale v pořádku domů.

Darja a Šárka Belákovy