Jeden za všechny, všichni za stůl

Úterý, 31. Březen 2015 - 0:00 - 23:55

Naše škola se zapojila do soutěže o nejoriginálnější video s tématem stolního tenisu. Úkolem bylo natočit poutavý minutový klip, ve kterém jasně ukážeme, že rádi hrajeme ping pong. Do natáčení se pustil Zdeněk Klíč, žák 9. ročníku, který během jednoho dne získal velké množství materiálu, které ale musel sestříhat a podbarvit trefnou hudbou. Úkol splnil více než výborně, díky němu jsme totiž vyhráli jednu z cen, pingpongový stůl. Naše soutěžní video můžete zhlédnout na stránce  http://www.vsichnizastul.cz/

Z webu soutěže připojujeme komentář akce:

Téměř dvě stovky škol se zapojily do soutěže Jeden za všechny, všichni za stůl, kterou v rámci Sazka Olympijského víceboje společně připravily Český olympijský výbor a Česká asociace stolního tenisu. „Zájem o tuto soutěž nás velmi potěšil. Do budoucna chystáme v rámci projektu Sazka Olympijský víceboj další podobné soutěže o zajímavé sportovní ceny, takže příležitost budou mít i školy, na něž se nyní nedostalo,“ uvedl Alexandr Kliment, tiskový mluvčí Českého olympijského výboru.

Vedle 14 škol, jež získaly návštěvu pingpongové show, se nyní další školy mohou těšit na pingpongové stoly. „Soutěž měla u škol a dětí velký úspěch. Přišly nám desítky velmi nápaditých videí. Jsme opravdu rádi a věříme, že i další projekt vzbudí u škol podobný ohlas,“ řekl Alexandr Kliment.

Vítězná videa Jihomoravského kraje jsou:

JIHOMORAVSKÝ KRAJ

Kategorie 1: ZŠ a MŠ Žarošice
Kategorie 2: ZŠ a MŠ Ratíškovice
Kategorie 3: Klasické a španělské gymnázium, Brno-Bystrc, Vejrostova 2

...My jsme také rádi. Užili jsme si samotné natáčení, potěšil nás sestříhaný výsledek a bonusem je pro nás krásná výhra. Děkujeme všem, kteří se zapojili.