Jarní stezka

Pondělí, 22. Březen 2021 - 0:00 - 23:55

Milí školkáčci, školáci i vážení rodiče,

vzhledem k pokračujícímu distančnímu vyučování, jsme si pro vás připravili další aktivitu, která vás snad vytáhne na čerstvý vzduch. Jedná se o Jarní stezku s 10 zastávkami a hádankami. Stezka začíná i končí u vchodových dveří Mateřské školy. Na nich je připevněná i mapka s naznačeným směrem stezky. Mapku si můžete vyfotit a pak pokračovat k dalším stanovištím. Každé stanoviště je označeno fáborkem a obrázkovou hádankou. Stačí jít podle mapky a pořádně se rozhlížet. :)

V příloze tohoto článku, je k vytisknutí křížovka, do které budete zapisovat na každém stanovišti jednotlivé odpovědi na otázky. Na závěr pak získáte tajenku, s níž se můžete v cíli vyfotit a fotku poslat na email celkova [at] cloud.zszarosice.cz.

Pokud nemáte možnost křížovku vytisknout, na startu je ve fólii (připevněné na vchodových dveřích) několik kopií již natisknutých. Budete tedy potřebovat i tužku.

Jedná se o okruh 2-3 km, který běžně absolvujeme při vycházce s dětmi. Doufáme, že si užijete příjemnou vycházku, zpestřenou plněním úkolů.

Velikonoční výzdoba

Zároveň jsme se připojili k akci Základní školy - Velikonoční výzdoba.

Před budovou MŠ je připravené vrbové proutí, na které můžete vázat mašličky, věšet kraslice.....popřípadě jiné jarní ozdoby a výrobky. Budeme moc rádi, když vchod ke školce ožije vašimi originálními výtvory :)

Soubory: