Hurá prázdniny!

Datum: 
Pátek, 28. Červen 2024 - 0:00 - 23:55

V pátek 28. 6. 2024 končí školní rok 2023/2024. Po vydání vysvědčení jsme se sešli v sále školy na jeho slavnostním ukončení. Pozvání přijali i starostové obcí Žarošice, Násedlovice a přišel i pan farář. Pan starosta z Uhřic omluvil svou účast z důvodu ukončování školního roku ve své škole. Hosté ke shromážděným dětem a učitelům promluvili, zavzpomínali na své školní zkušenosti a popřáli všem hezké prázdniny. Ředitel školy ocenil úspěšné žáky naší školy - florbalistky, které se dostaly až do národního finále, a kluky sportovce, kteří naši školu opakovaně úspěšně reprezentovali. 

Závěr slavnostního setkání patřil žákům 9. ročníku. Se svou devítiletou školní docházkou se rozloučili videoukázkou vlastních zážitků, poté byli pozváni na pódium a slavnostně dekorováni kokardou. Poté za potlesku celého sálu ukončili svou povinnou školní docházku a vykročili vstříc novým zkušenostem.

Všem přejeme hezké prázdniny plné radosti, odpočinku, zajímavých zkušeností a splněných přání. Doufáme, že se po dvouměsíční pauze opět ve zdraví a plné síle se všemi shledáme.

Mgr. Sylva Klimešová