Florbal dívky 13.11.

Úterý, 25. Listopad 2014 - 0:00 - 23:55

Ve čtvrtek 13. 11. 2014 se děvčata ze 6. a 7. ročníku vydala do Velké nad Veličkou na okresní finále ve velkém florbale kategorie III. Turnaje se zúčastnila pouze tři družstva. Spolu s námi a domácí školou z Velké nad Veličkou to byla ještě Hroznová Lhota.

Na turnaj jsme odjížděli s obavami, zda budeme důstojnými soupeřkami ostatním, ale chuť zasportovat si a změřit síly s jinými týmy nakonec převládly. V prvním zápase jsme hráli s Hroznovou Lhotou a výsledek 2:2 byl pro nás překvapením a velkým povzbuzením. V zápase s domácími hráčkami se ukázal rozdíl kvality družstev a naše prohra 7:0 byla odrazem tohoto stavu. Bohužel jsme v tomto zápase postrádali naši nejlepší hráčku, která se hned v úvodu zranila.

Všem dívkám, reprezentujícím naši školu, patří velké poděkování za chuť a odvahu poměřit své síly s ostatními družstvy.

Všechny výsledky najdete na www.assk.hodonin.sweb.cz.