Expedice Tokyo - III. týden

Pondělí, 22. Únor 2021 - 0:00 - 23:55

Naděje umírá poslední. Ale nás snad dokáže zachránit jen zázrak, anebo neuvěřitelné nasazení všech žáků během prázdninového týdne.

Jak je patrné z grafu, po tomto týdnu mají zápis již všechny třídy. Celkově jsme však našlapali o 90 km méně než týden minulý. Celkově pouhých 990 km. Pokud bychom udrželi tohle tempo, dosáhneme hřebene Uralu a ocitneme se tak na hranici mezi Evropou a Asií. Bude to ale opravdu těžké, neboť největší přispěvovatelé budou doma. Pokud tipujete družiny, tak máte pravdu. Pravidelně každý den vyrážejí na krátkou vycházku. Z nich bychom si měli vzít příklad a každý den místo hodiny prosezené u počítače nebo televize bychom mohli vyrazit do okolí nebo na celodenní výlet s rodiči.

Tak s chutí do toho a čeká nás Tokyo.