EXPEDICE TOKYO 2020

Pondělí, 1. Únor 2021 - 0:00 - 23:55

Cílem expedice je dojít během února (4 týdnů) do místa konání olympijských her v Tokiu. Start Expedice je 1. února a termín splnění je 28. února.

Čeká nás úctyhodných 12 268 km. Pokud se vám to zdá moc, počítejte s námi. Pokud každý žák za týden nachodí alespoň 20km (3 km denně), tak při počtu 221 žáků naší školy po celou dobu trvání soutěže je to 17 680 km. Určitě můžeme počítat i se zapojením velkého počtu učitelů, to by mohlo být mnoho bonusových kilometrů navíc.

Náš postup budeme zveřejňovat každý týden

POKYNY:

1. DO KONCE KAŽDÉHO TÝDNE (NEJPOZDĚJI V NEDĚLI 20:00) zapiš počty ušlapaných km (zápisový formulář žáci naleznou v TEAMS).
    Žáci druhé třídy budou mít přístupy tento týden, prvňáčci mohou vše odesílat na email: mrskos [at] cloud.zszarosice.cz
  2. PŘILOŽ PRO KONTROLU i záznam z mobilu (aplikace Mapy.cz; Runtastic, Endomondo, aj.) s viditelným datem, trasou na mapě, vzdáleností a případně i časem trvání.
  3. Minimální počet pro zápis je I. stupeň 3 km, II. stupeň 5 km v rámci jedné vycházky. Pokud během týdne zvládneš více procházek či výletů, tak do formuláře zapíšeš celkovou vzdálenost a vložíš více souborů se záznamem vaší trasy. (až 5 souborů)
  4. Pokud nemáš aplikaci, telefon nebo někoho, kdo bude chodit s tebou a nemáš tak možnost jak svoji trasu zaznamenávat, můžeš použít nástroj Měření vzdáleností na Mapy.cz, kde pomocí jednotlivých bodů vytvoříš svoji trasu. Takto získaný obrázek přiložíš společně s fotografií, která doloží, že jsi tam skutečně byl (u nějakého bodu co je v mapě k nalezení – Boží muka, památník, …)
  5. Výlety nachozené v rámci školní docházky se evidují samostatně v režii tř. učitelek resp. vychovatelek a nejsou započítávány jednotlivcům.